top of page

10 kilometrů

Desetikilometrový okruh překrásnou krajinou Podkrkonoší. Výstup na horu Zvičinu doprovázený ochutnávkou osmi piv z osmi pivovarů po celé republice. 

Na celé trase vás budou čekat krásné výhledy na Krkonoše, Orlické hory a Český ráj. Na Zvičině se nachází také rozhledna.

8 pivních stylů

Každé z osmi piv, které na trase ochutnáte se řadí k jinému pivnímu stylu a vaří ho v jiném pivovaru. Vedle klasických českých ležáků (Lager) tak budete moci ochutnat i piva svrchně kvašená, tedy ALE. 

Pivovary a jednotlivá piva jsme pečlivě vybrali v rámci celé republiky, ale i zdejšího regionu. Po dokončení trasy se pak můžete těšit na další speciály z celé republiky, ale i zahraničí.

kapely, kvíz a další info

Na pochoďáku vystoupí kapely různých žánrů, které vás jistě pobaví. Trasou vás bude  opět provázet zajímavý pivní kvíz a informační tabule o místních zajímavostech a daném pivu. Po zdolání trasy budete mít šanci vyhrát dárky od pivovarů ve slosování a soutěžích.

 

Kromě výborných piv, krásné trasy, hudby a nabytých poznatků se můžete těšit na bohaté občerstvení zahrnující grilované kýty, kotlíkový guláš, buřty na pivu či vegetariánské speciality. Občerstvení bude čekat také na trase v místních restauracích - Hotel Lázně pod Zvičinou a Raisova Chata na Zvičině.

 

Na akci je možné stanovat, prostor pro stany bude vyhrazen. Trasu lze absolvovat s kočárkem, varianta s lehčím terénem bude vyznačena.

bottom of page