top of page
IMG_4323.jpg

10 kilometrů

Desetikilometrový okruh překrásnou krajinou Podkrkonoší. Výstup na horu Zvičinu doprovázený ochutnávkou osmi piv z osmi pivovarů po celé republice. 

Na celé trase vás budou čekat krásné výhledy na Krkonoše, Orlické hory a Český ráj. Na Zvičině se nachází také rozhledna.

IMG_3995.jpg

8 pivních stylů

Každé pivo, které na trase ochutnáš bude se vší láskou a péčí čepované z předchlazeného sudu. Každé z nich se řadí k jinému pivnímu stylu a vaří ho v jiném minipivovaru. Vedle klasických českých ležáků tak budeš moct ochutnat i piva svrchně kvašená všemožného druhu (IPA, APA, Berliner Weisse, Gosé atd.). 

Pivovary a jednotlivá piva jsme pečlivě vybrali v rámci celé republiky, ale i zdejšího regionu. Po dokončení trasy se pak můžete těšit na další speciály z celé republiky, ale i zahraničí.

542.jpg

co tě čeká po pochodu?

Po pochoďáku na tebe čekaj koncerty několika kapel různých žánrů, aby ses pobavil, ať už posloucháš cokoliv. Letošní ročník zahrajou:

The Atavists (surf stoner rock / Hradec Králové)

Malone (POP / Hradec Králové)

The Mellowties (90s tribute acoustic band / Praha)

 

V areálu bude mnoho dalších pivních speciálů a celá  řada pivních soutěží, ve kterých budeš moct vyhrát ceny od zúčastněných pivovarů, nuda tě tak určitě nečeká!

DSC_0419.jpg

další info

Kromě výborných piv, krásné trasy, hudby a nabytých poznatků se můžeš těšit na bohaté občerstvení zahrnující grilované kýty, kotlíkový guláš, vegetariánské pochoutky a mnoho dalšího.

Občerstvení bude čekat taky na trase v místních restauracích - Hotel Lázně pod Zvičinou a Raisova Chata na Zvičině.

Na akci budeš moct stanovat. Prostor pro stany bude vyznačený. Trasu lze absolvovat třeba i s kočárkem, bude vyznačena trasa s lehčím terénem. Trasou tě bude provázet zajímavý pivní kvíz a informační tabule o místních zajímavostech.

 

Na akci můžeš vzít svého čtyřnohého mazlíka, ale nezapomeň si ho zajistit (vodítko, košík). Za jakýkoliv problém festival neručí, díky za pochopení.

1 (12).jpg

mapa areálu

mapa_web.png
bottom of page